Głosuj na sportowca Polkowic

0
1585

Rok 2021 w gminie Polkowice obfitował w wiele sportowych sukcesów. Mimo pandemicznych obostrzeń naszym sportowcom udało się wygrać wiele meczów, walk i zawodów. Niektórzy awansowali do wyższych lig, inni reprezentowali nie tylko naszą gminę, ale i kraj, poza granicami Polski.


Polkowice to doskonałe miejsce do rozwoju sportu. Bardzo dobra infrastruktura, którą władze gminy wciąż rozbudowują, a także wsparcie finansowe z polkowickiego budżetu, powodują, że w Sercu Zagłębia Miedziowego funkcjonuje szeroki wachlarz sportowych dyscyplin od piłki nożnej, przez koszykówkę, sporty walki, lekkoatletykę po choćby szachy. Jest w czym wybierać i co trenować.
Publikujemy pretendentów do miana najlepszego sportowca, klubu i trenera gminy Polkowice 2021 roku. Wszystkie kandydatury zgłosiły polkowickie kluby sportowe. Odzew był spory, bo w sumie mamy 34 kandydatów.
– Cieszę się, że reaktywowany przeze mnie w 2016 roku Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Klub Sportowy gminy Polkowice odbędzie się również w tym roku. Zapraszam do głosowania na swoich kandydatów, którzy mimo pandemii dzielnie reprezentowali polkowickie kluby na arenie krajowej i międzynarodowej – zachęca Tomasz Szulc, radny Rady Miejskiej w Polkowicach oraz pomysłodawca imprezy.
Plebiscyt Sportowy na Najpopularniejszego Sportowca, Klub Sportowy i Trenera Gminy Polkowice w 2021 odbywa się pod honorowym patronatem burmistrza Polkowic Łukasza Puźnieckiego.

Autor: Edyta Drzymała
Grafika: plebiscyt
Autor: Karol Pikor

Poprzedni artykułSprawca włamań do piwnic na Moniuszki ustalony
Następny artykułStyczniowe kontrole obostrzeń