Prawie 300 zgłoszeń do hackathonie KGHM Polska Miedź S.A.

0
3468

Blisko 300 osób weźmie udział w wirtualnym hackathonie CuValley Hack – zgłoszenia są nadal przyjmowane. Chętni mają czas do 27 stycznia. Wydarzenie już po raz trzeci organizowane jest w formule online, przez KGHM Polska Miedź S.A. oraz KGHM Centrum Analityki sp. z o.o. Na uczestników czeka maraton programowania, dobra zabawa, a w finale nagrody o łącznej wartości 120 tys. zł.

Aby dołączyć do wydarzenia i zmierzyć się z wybranym zadaniem, należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.cuvalley.com.

Podczas tegorocznej edycji CuValley Hack, który odbędzie się w dniach 27-29 stycznia uczestnicy będą mieli 40 godzin na stworzenie inspirujących i możliwych do zaimplementowania rozwiązań związanych z funkcjonowaniem Zakładu Wzbogacania Rudy oraz Zakładu Hydrotechnicznego.

Optymalizacja energetyczna procesu mielenia I stopnia, wirtualny estymator wielkości ziarna miedzionośnego czy stworzenie systemu automatycznej estymacji poziomu wody w rzece, to przykładowe wyzwania przed jakimi staną uczestnicy wirtualnego maratonu programowania.

Od samego początku uczestnicy będą mogli liczyć na wsparcie mentorów, którzy przez cały czas będą dostępni na dedykowanej platformie online. Eksperci pomogą obrać odpowiedni kierunek w pracy nad projektem oraz podpowiedzą, w jaki sposób podejść do tematu by rozwiązanie było skuteczne i praktyczne.

W poprzedniej edycji hackathonu wzięło udział ponad 250 osób.

inf. KGHM 

Poprzedni artykułKGHM na Forum w Davos
Następny artykułDwa śmigłowce KGHM atrakcją Muzeum Ratownictwa w Krakowie