Komplet punktów z Nowinami

0
1302

Kolejne punkty dodali do swojego konta piłkarze KGHM Metraco Górnik Polkowice. W meczu I ligi futsalu zielono-czarni pokonali przed własną publicznością GKS Futsal Nowiny 4:2. Łupem bramkowym podzielili się: Kamil Kaczmar 3 i Kamil Nowakowski.

Już kilkanaście minut przed meczem w sali sportowej przy ul. Hubala pojawił się nowy burmistrz Polkowic – Łukasz Puźniecki. Chwilę później na parkiet wybiegli piłkarze KGHM Metraco Górnik Polkowice. Pojedynek od samego początku był bardzo wyrównany. Jako pierwsi bramkę zdobyli gospodarze, którzy po trafieniu Kamila Nowakowskiego prowadzili 1:0. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Po zmianie stron kolejną bramkę dla polkowiczan dołożył Kamil Kaczmar. Od tego momentu goście wycofali bramkarza i wprowadzili kolejnego gracza z pola.

Manewr trenera Nowin okazał się jednak zgubny. Górnicy po strzałach Kaczmara dołożyli kolejne dwa gole i szybko zrobiło się 4:0. W końcówce rywale zdołali zmniejszyć wynik porażki do dwóch trafień. Ostatecznie podopieczni trenera Marcina Jeziornego pokonali GKS Futsal Nowiny 4:2.

KGHM Metraco Górnik Polkowice – GKS Futsal Nowiny 4:2 (1:0)
Bramki: Kaczmar 3, Nowakowski

Sklad: Duda Grzegorz, Jędrzejewski, Sebastian Koryciński Andrzej, Biały Dawid. Kaczmar Kamil, Wójtowicz Wojciech, Nowak Grzegorz, Nowakowski Kamil, Szala Sebastian, Synowiec Paweł, Kwas Dariusz, Potocki Patryk, Witek Dawid